Друк фото на магнітах

магніти з вашим фото

Друк ваших фото на магнітах на холодильник

В Orange-print ми здійснюємо високоякісний друк фото на магнітах. Універсальні та доступні у різних розмірах, фотомагніти можуть використовуватися в якості унікальних візитних карток, творчої альтернативи звичайним вітальним листівкам або навіть для створення забавної фотостіни на будь-якій металевій поверхні. Надруковані на високоякісному матеріалі, вони досить міцні, щоб утримати на місці дитячі малюнки, меню з китайського ресторану або записку, яку ви хочете залишити на дверцятах холодильника.
Ваше фото на магніті – чудова ідея для подарунка, наприклад, із подорожі! Це набагато цікавіше, ніж привозити стандартні магніти, які продаються тисячами.

Друк магнітів в стилі Polaroid

Фото на магніті на холодильник в стилі знімків полароід- чудова ідея для подарунка друзям. Він також може стати родзинкою у вашому інтер’єрі!
Розмір магніту Polaroid – 9х12 см. Він зроблений з щільного високоякісного вінілу 0,7мм. Завдяки ламінації він довше зберігає яскраві кольори і не вигорає. Замовляйте більше магнітів і ціна за одиницю буде нижчою!

  • ціна за 1шт: 50грн
  • ціна від 2шт: 40грн
  • ціна від 6шт: 35грн

Друк фото на вінілових магнітах

В orange-print можна замовити магніти різних форм та розмірів. Є квадратні та прямокутні. Обирайте ті, які більше пасуватимуть для вашого фото. Магніти ми виготовляємо на вінілі. високої щільності – 0,7 мм та ламінуємо їх. Ламінація захищає магніти від пошкоджень та вигорання. За додаткову плату наша дизайнерка може додати напис на ваш фото-магніт. При замовленні більшої кількості магнітів, ціна за одиницю буде більш вигідною!

  • ціна 7х7см, 6х8см : 25,00грн
  • ціна 9х9см, 7х10см: 35,00грн
  • ціна 9х13см: 40,00грн
  • мінімальне замовлення 2шт
  • від 10шт знижка 20%

Поширені запитання

Строки виготовлення зазвичай становлять 2-3 дні після узгодження замовлення. Також у нас є термінове виготовлення, в такому випадку ми надрукуємо ваше замовлення максимально швидко.

Ми не виготовляємо магніти комплектами. У нас можна замовити магніт з друком від 1 шт (Polaroid) чи від 2 шт (звичайні). Якщо вам необхідно надрукувати кілька магнітів, у нас є знижки залежно від кількости.

Зазвичай ми готуємо макети до друку, це входить у вартість. За бажанням можете самостійно підготувати макет: додайте по 5мм до кожної сторони магніта (друк “під обріз”) та збережіть в sRGB, 300dpi. Розмір макета під Полароїд 80х80мм.

Так. У нас є спеціальні ціни для постійних клієнтів та ціни на оптові замовлення. Також ми працюємо по системі дропшипінг. Для отримання цін та умов зв’яжіться з нами.

Замовити магніти з друком фото в кілька кліків можна через онлайн форму на сайті. Це дуже просто – натисніть “ЗАМОВИТИ” та додайте фото.

Сплатити за замовлення можна при отриманні чи банківським переказом на карту (залежить від способу доставки). Подробніше.

Магніти на різних форм

Ми пропонуємо друк фото на магнітах квадратної або прямокутної форми. Ви також можете обрати фотомагніти, створені у ретро форматі і стилізовані під фотографії з Polaroid (полароїд).

Потрібен дизайн макету?

В Orange-print є команда професійних дизайнерів, які допоможуть створити макет для друку магнітів під ваші потреби! Наші спеціалісти мають високу кваліфікацію і всі необхідні знання для виконання підготовчих до друку робіт. Якщо вам необхідно створити макет, нанести логотип або виконати ретуш, ми завжди готові допомогти.

Зробити замовлення на друк магнітів дуже просто

Щоб зробити замовлення через сайт, достатньо завантажити фотографії та заповнити форму замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні Новою Поштою та Укрпоштою. Залишилися питання? Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію.